Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Wychowawcy

Czcionka:

Wykaz wychowawców w roku szkolnym
2019/2020

 

             
KLASY I
SZKOŁA PONADPODSTAWOWA:
1. I A - język polski, historia, wos - mgr U. Zaleska
2. I B - język polski, j.angielski,historia - mgr A. Mrowiec - Smaga
3. I C - język angielski, geografia, język niemiecki/język włoski - mgr U.Pijet    
4. I D - biologia, chemia, matematyka - mgr J. Żaba    
SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA:
5. I E - język polski, historia, wos - mgr E. Kulińska
6. I F - język polski, j.angielski,historia - mgr K. Staszewska
7. I G - język angielski, geografia, język niemiecki/język włoski - mgr M. Pniak
8. I H - biologia, chemia, matematyka - mgr A. Pióro
 
KLASY II
9. II A - język polski, historia, wos - mgr A.Wiklińska   
10. II B - język polski, jezyk angielski, historia - mgr M. Górna
11. II C - geografia, j.angielski, j.niemiecki/j.włoski - mgr Z. Sandak - Bernat
12. II D - język polski, geografia, j. angielski - mgr M. Paściak
13. II E - biologia,chemia, język angielski - mgr A. Łuczak - Wielgórka
14. II F - biologia,chemia,fizyka/j.niemiecki - mgr E. Żołyniak
 
KLASY III
15. III A - język polski, historia, wos - mgr M. Miniszewska   
16. III B - język polski, język angielski, historia - mgr I. Kociołek   
17. III C - geografia, j.angielski,j.niemiecki/j.włoski - mgr A. Słomian   
18. III D - geografia, matematyka, wos - mgr D. Chamoń   
19. III E - biologia,chemia, język angielski - mgr M. Jankowska-Nowak   
20. III F - biologia,chemia, matematyka - mgr. J.Tatarczyk   
 

Wychowawcy wspomagający w roku szkolnym 2019/2020:

Klasa I a – mgr Iwona Strzelecka

Klasa I b – ks. mgr Wojciech Pelczarski

Klasa I c – mgr Paweł Wojaczek

Klasa I d – mgr Katarzyna Tazbir

Klasa I e – mgr Arkadiusz Rek

Klasa I f – mgr Tomasz Starczewski

Klasa I g – mgr Bożena Dziąbor

Klasa I h – mgr Ewelina Rygał

Klasa II a – mgr Tomasz Pawlikowski

Klasa II b – mgr Tamara Samarcew

Klasa II c – mgr Anita Tuszyńska-Gajowczyk

Klasa II d – mgr Dorota Stelmach

Klasa II e – mgr Monika Lichańska – Walas

Klasa II f – mgr Marlena Nowak

Klasa III a – mgr Dorota Marlińska

Klasa III b – mgr Jolanta Kuligowska – Woszczyna

Klasa III c – mgr Adrianna Chrząstek

Klasa III d – mgr Małgorzata Hercog

Klasa III e – ks. mgr Piotr Sokalski

Klasa III f – dr Małgorzata Łącka-Małecka

 

E-dziennik

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

Kartka z kalendarza

ERASMUS +

Reforma edukacji

Job shadowing

Partnerstwo

Skrzynka na sygnały

Sto lat dla Niepodległej – kartka z kalendarza