Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Zastępstwa

Czcionka:

ZASTĘPSTWA

wtorek 15.10.2019 r.

Nauczyciel nieobecny

Godz

lek.

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p.A.Chrząstek

2

3e

Grupa przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

 

3

3c

p.M.Hercog (matematyka) s.4

 

6

1a

p.E.Kulińska (j.angielski-grupy łączone) s.13

 

 

 

 

p.M.Nowak

2

2d

p.M.Paściak (zaj.z wych) s.11

 

3

1b

p.M.Pniak (wych.fizyczne-grupy łączone)

 

 

 

 

p.T.Pawlikowski

5,6

1c

p.M.Nowak (wych.fizyczne)

 

7

1g

Klasa zwolniona do domu

 

8

1e

Klasa zwolniona do domu

 

 

 

 

p.M.Rataj

4

2c

p.U.Zaleska (j.polski)

 

6

2e

Ks.P.Sokalski (religia)

 

 

 

 

p.A.Rek

2,3

2e

p.M.Nowak (wych.fizyczne)

 

5,6

1c

p.M.Nowak (wych.fizyczne)

 

 

 

 

p.A.Słomian

1

3a

Grupa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

 

2

3c

p.D.Chamoń (j.polski) s.2

 

3

3c

p.M.Hercog (matematyka) s.4

 

4,5

2e

p.A.Mrowiec-Smaga (j.angielski-grupy łączone) s.2a

 

6

2f

p.A.Tuszyńska-Gajowczyk (j.angielski-grupy łączone) s.2a

 

 

 

 

p.A.Wiklińska

1,2

2a

Klasa przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

 

3

1h

p.J.Tatarczyk (j.angielski-cała klasa) s.5

 

4,5

3a

p.M.Miniszewska (j.polski i zaj.z wych) s.3

 

6

2a

p.A.Mrowiec-Smaga (j.angielski-cała klasa)

 

7

2b

p.M.Jankowska-Nowak (zaj.opiek-wych)

 

8

2b

p.A.Tuszyńska-Gajowczyk (j.angielski-cała klasa)

 

 

 

 

p.J.Żaba

5,6

3e

p.M.Jankowska-Nowak (biologia-grupy łączone) s.18

 

7,8

2e

p.M.Lichańska-Walas (biologia-grupy łączone) s.18

Klasa I d – wycieczka edukacyjna do Krakowa, opieka: p.J.Żaba, p.E.Szajbel

ZASTĘPSTWA

środa 16.10.2019 r.

Nauczyciel nieobecny

Godz

lek.

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p.M.Lichańska-Walas

5

3f

p.A.Pióro (matematyka) s.18

 

6

1a

Ks.W.Pelczarski (religia z 8 lekcji) s.18

 

7

1c

Klasa zwolniona do domu

 

8

3b

Klasa zwolniona do domu

 

9

1a

Klasa zwolniona do domu

 

 

 

 

Ks.M.Pilarski

8

1h

Grupa zwolniona do domu

 

9

2f

Grupa zwolniona do domu

 

 

 

 

p.M.Łącka-Małecka

4

2d

p.T.Starczewski (matematyka)

 

5

3c

p.U.Pijet (geografia)

 

6

2e

p.J.Żaba (chemia)

E-dziennik

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

Kartka z kalendarza

ERASMUS +

Reforma edukacji

Job shadowing

Partnerstwo

Skrzynka na sygnały

Sto lat dla Niepodległej – kartka z kalendarza