Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Zastępstwa

Czcionka:

ZASTĘPSTWA

czwartek 12.12.2019 r.

Nauczyciel nieobecny

Godz

lek.

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p.A.Chrząstek

2,3

3e

p.A.Mrowiec-Smaga (j.angielski-grupy łączone) s.2a

 

4

3c

p.A.Słomian (j.angielski-grupy łączone) s.2

 

5

1h

p.P.Wojaczek (informatyka-grupy łączone) s.10

 

 

 

 

p.I.Kociołek

 

3c

p.M.Hercog (matematyka)

 

 

 

 

p.E.Kulińska

2

2a

p.T.Samarcew (j.angielski-grupy łączone) s.1

 

7

2d

p.J.Tatarczyk (j.angielski-grupy łączone) s.8

 

8

1e

p.P.Wojaczek (informatyka-grupy łączone) s.10

 

 

 

 

p.M.Miniszewska

2

1b

p.K.Tazbir (fizyka)

 

3

1b

p.P.Wojaczek (informatyka) s.10

 

 

 

 

p.A.Mrowiec-Smaga

6

1b

p.K.Staszewska (j.angielski-grupy łączone) s.6

 

7

2e

p.A.Słomian (j.angielski-grupy łączone) s.2

 

 

 

 

p.M.Nowak

1

Kl.I chł

Grupa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

 

2,3

3f

p.M.Pniak (wych.fizyczne-grupy łączone)

 

 

 

 

p.U.Pijet

4

2c

p.K.Staszewska (j.angielski)

 

5

1d

p.K.Tazbir (fizyka)

 

6

3c

p.A.Łuczak-Wielgórka (j.polski)

 

 

 

 

p.A.Rek

6,7

2c

p.M.Pniak (wych.fizyczne) HP

 

8,9

3a

p.D.Marlińska (wych.fizyczne-grupy łączone)

 

 

 

 

Ks.P.Sokalski

2

1c

Grupa przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

 

3

3d

p.A.Wiklińska (HIS)

 

4

3e

p.K.Tazbir (matematyka)

 

6

2d

p.M.Paściak (WOS)

 

7

1d

Ks.W.Pelczarski (religia)

Wyjście do OKF:

Klasa 3a, 1a, 1f – na godz. 8.30, powrót na 5 lekcję, opieka: p.M.Miniszewska, p.U.Zaleska, p.M.Nowak

Klasa 2b, 2a – wyjście po 3 lekcji, opieka: p.I.Kociołek, p.A.Rek

Uczniowie klasy 2a, którzy nie wychodzą do OKF realizują lekcje razem z klasą 2c (j.ang, j.polski, w.fiz-2 godziny)

Klasa 1c – wyjście integracyjne po 3 lekcji, opieka: p.U.Pijet

Turniej Chemiczny – 3 godzina lekcyjna, sala 17, p.M.Wąsińska

UWAGA! Zmiana sali: klasa 1h (chemia) s.19

Konkurs Języka Angielskiego godz. 13.00, sala widowiskowa, p.A.Mrowiec-Smaga

środa 11.12.2019 r.

Nauczyciel nieobecny

Godz

lek.

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p.A.Chrząstek

1,2

3c

Grupa przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

 

3

1d

p.A.Tuszyńska-Gajowczyk (j.angielski-grupy łączone) s.16

 

4

1h

p.A.Tuszyńska-Gajowczyk (j.angielski-grupy łączone) s.16

 

5

1a

p.K.Tazbir (fizyka) s.13

 

6

3e

p.A.Mrowiec-Smaga (j.angielski-grupy łączone) s.2a

 

7

3d

p.A.Słomian (j.angielski-grupy łączone) s.2

 

 

 

 

p.M.Górna

4

1e

p.K.Tazbir (fizyka)

 

 

 

 

p.E.Kulińska

1

3b

Grupa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

 

2

2a

p.T.Samarcew (j.angielski-grupy łączone) s.1

 

3

1c

p.A.Wiklińska (zaj. opiek-wych)

 

5

1a

p.K.Tazbir (fizyka) s.13

 

6

1e

p.T.Samarcew (j.angielski-grupy łączone) s.1

 

 

 

 

p.M.Łącka-Małecka

5

3c

p.A.Pióro (matematyka)

 

6

2e

p.A.Słomian (j.angielski-cała klasa)

 

 

 

 

p.M.Miniszewska

1,2

1g

Klasa przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

 

4

3a

p.T.Samarcew (j.angielski-cała klasa)

 

 

 

 

p.M.Nowak

4

1f

p.M.Pniak (wych.fizyczne-grupy łączone)

 

5

1f

p.T.Pawlikowski (wych.fizyczne)

 

 

 

 

p.T.Pawlikowski

1

3a

Grupa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

 

2,3

1h

p.A.Rek (wych.fizyczne-grupy łączone)

 

4,5

2a

p.M.Nowak (wych.fizyczne) HP

Klasy 2b, 2d, 1b – wyjście do OKF, powrót na 5 godzinę lekcyjną, opieka: p.M.Górna, p.T.Pawlikowski, p.M.Miniszewska

 

 

 

E-dziennik

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

Kartka z kalendarza

ERASMUS +

Reforma edukacji

Job shadowing

Partnerstwo

Skrzynka na sygnały

Sto lat dla Niepodległej – kartka z kalendarza